• İmsak 00:00
 • Güneş 00:00
 • Öğle 00:00
 • İkindi 00:00
 • Akşam 00:00
 • Yatsı 00:00
 • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

Milletvekili listeleri açıklandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

salihcora

1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçim öncesi siyasi partiler aday listelerini açıkladılar. AK Parti’de milletvekili seçilen ilk 4 isim yerlerini korurken, Av. Salih Cora’nın 5. sıradan aday gösterilmesi Trabzon’un diğer ilçelerinde olduğu kadar Şalpazarı’nda da büyük heyecan yarattı.

maxixgxix

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 22 Eylül 2015, 13:08

  Resim üzerindeki “Şalpazarı’nın Vekili” ibaresini görünce seçime bayağı yaklaştığımızı anladım. Tonya ile Şalpazarı birleşti de haberimiz mi yok? Şu ucuz siyaset kokan demeçleri bırakın artık! Şehit olur mesaj gelir, cuma gelir mesaj gelir, kandil gelir mesaj gelir, Lütfen klişenin dışına çıkın artık! Bize mesaj değil hizmet gelsin! Cahil halkı sömürmeyi bırakın artık! Sayın İkinci, mesajımı yayınlamazsanız tarafsız basın ilkelerini de bizzat tarihe gömeceksiniz! Ve birilerinin boyunduruğunda olduğunuz izlenimi bırakacaksınız! Şimdiden uyarayım.

  • 22 Eylül 2015, 14:45

   Ali Şükrü bey. Her yorumu yayınlamamız imkansız. Kişilere hakaret içeren veya etik olmayan yorumları sırf siz bizi taraflı diyeceksiniz diye yayınlayamayız. Siz istediğiniz kadar bizi önyargılı olarak suçlasanız bile biz dürüst yayıncılığımızı sürdüreceğiz. Gelelim “Şalpazarı’nın Vekili” başlığımıza. Gazetemizi takip ettiyseniz, Sayın Av. Salih Cora geçen seçimde Şalpazarı’nın ücra noktalarına giderek; “Ben Şalpazarı’nın Vekili olacağım” demişti. Şalpazarı Sayın Cora’yı çok yakından tanıyor. Buradaki insanlar, “Şalpazarı’nın Vekili” sözüne yabancı değiller. Biz de başlığımızı bu şekilde attık. Bak yorumunuzu da yayınladık. Bilmem sınıfı geçtik mi ?

 2. şalpazarı lisesi aklıma geldi.acaba cora soyadında biri varmı diye düşündüm.beşikdüzünde bir esnaftan alışveriş yaparken koramiral deniz cora benim akrabam demişti.bende beşikdüzü ilçesinden olup şalpazarına yakın köyden olduğunu tahmin etmiştim.turgay bey yerinde olsam lafı eğip bükmeye gerek kalmadan akpye oy verin derdim.bu kadar zorlanmanıza gerek yok.tabii akpli olmak zordur.artvinli faruk çelik urfanın vekili olur,kırıkkaleli beşir atalay van vekili olur,süleyman soylu numan kurtulmuş,vs devam eder gider.yıllarca şalpazarından bir tane vekil çıkaramayınca kendini şalpazarı vekili gören birine sarılmakta da haklısın.tabi samsun vekili eski bakanı şalpazarlı idi ama bizim vekil değildi.sanki bilecik vekili şalpazarının damadı idi.kenarından köşesinden tutsun yeter.