Trabzon’da binlerce kişi Demokrasi için Meydana koştu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

demokrasi

Trabzon’da dün akşam tüm Türkiye’de olduğu gibi İstanbul Yenikapı ile eş zamanlı olarak düzenlenen; “Demokrasi ve Şehitler Mitingi”ne Şalpazarı’ndan ve diğer ilçelerden binlerce kişi katıldı. Ellerinde Türk Bayrağı ile Atatürk Alanı’nı dolduran binlerce vatandaş, dev ekranda İstanbul Yenikapı’dan yapılan yayını izledi. Vatandaşlar MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu, Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar ve TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı izledikten sonra Cumhurbaşkanımız, Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan anonsuyla birlikte tezahüratlarla Meydanı inletti.

miting

Trabzon Atatürk Alanı’ndaki ‘Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri, Av. Salih Cora, Muhammet Balta, Dr. Adnan Günnar ve Av. Ayşe Sula Köseoğlu, Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Faruk Nafiz Özak, Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, Devlet eski Bakanı Eyüp Aşık, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve daha bir çok önemli isim katıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 11 Ağustos 2016, 12:30

    Şalpazarı belediyesinin düzenlemiş olduğu ve Mustafa Yildızdoğanında katilmış olduğu demokrasi mitinginin haberini ne zaman yapacaksınız acaba sayın Şalpazarının tarafsız medyası…