Ünal Özdin’in vefat eden Annesi toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

unl

Şalpazarı ÇPL’nin eski Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni ve halen öğretmenlik mesleğini Kırgızistan’ın Başkanti Bişkek’te sürdüren Ünal Özdin’in Annesi Meryem Özdin dün Trabzon’da tedavi gördüğü hastanede 86 yaşında hayata veda etmişti.

HABER VİDEOSU

[youtube 0-ED18INiYw]

unal

Çevresinde “Meyre” olarak tanınan Nazlenin Meryem Özdin 6 çocuk annesiydi. Meryem Özdin’in cenazesi bugün Sayvançatak Çift Minareli Camii’ndeki ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip gözyaşları arasında toprağa verildi.

yon

Meryem Özdin’in cenazesine; Şalpazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban, Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Karabayır ve Faruk Beldüz,  Şalpazarı ÇPAL Müdürü Kemal Türkmen, AK Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu Üyesi Metin Günay, AK Parti Şalpazarı İlçe Yöneticileri Mustafa Bektaş ve Ahmet Tulumen, eğitim camiasından eski ve yeni bazı isimler katıldı.

Karakısrak haberimizi hatırlatalım

Meryem Özdin’in Tonya’da orman memuru olarak görev yapan eşi Ali Özdin de 1989 yılında orman kaçakçıları tarafından vurularak şehit edilmişti. Turgay İkinci’nin söz konusu olayı TRT’de yayınlanan Uğur Dündar yönetimindeki “Hodri Meydan” Programı’nda ele almasıyla, Karakısrak bölgesindeki orman kaçakçılığına büyük darbe vurulmuş, buraya süratle orman yolu ve bir tesis yapılmıştı.

Merhume Meryem Özdin’e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Yorum

 1. 12 Ocak 2016, 08:02

  Meryem Teyzemize Allah rahmet eylesin,
  mekanı cennet olsun. Evlatlarının,yakınlarının başı sağ olsun.

 2. 12 Ocak 2016, 10:40

  Merhume teyzemize rabbimden rahmet diliyor,başta değerli dostum Ünal hocam olmak üzere tüm yakınlarına başsağlığı dileklerimi iletiyorum..Mekanı cennet olsun inşaallah.

 3. 12 Ocak 2016, 15:51

  Meryem teyzemize Allah( cc)’ tan rahmet, başta Sayın Ünal Hocam olmak üzere bütün aileye sabırlar diliyorum.

 4. 12 Ocak 2016, 18:05

  Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Ünal hocama ve bütün yakınlarına Allah’tan sabır diliyorum.

 5. 12 Ocak 2016, 20:54

  Meryem Teyzeye Allah’tan Rahmet Ünal ÖZDİN hocama Ailesine yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dilerim.Mekanı cennet ruhu şad olsun

 6. 13 Ocak 2016, 09:09

  Şalpazarı Lisesinde beraber görev yaptığım meslektaşım Ünal Özdin Hocamın annesinin vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Merhumeye Allahtan gani gani rahmet üzüntülü arkadaşıma baş sağlığı diliyorum

 7. 13 Ocak 2016, 12:04

  Meryem Teyzeye Allah’dan Rahmet diliyor. Başta değerli arkadaşım Ünal bey ve ailesine sabırlar niyaz ediyorum.