Yazar Serkan Türk ve Kaan Murat Yanık Şalpazarı A.Y.M.T.A.L. Öğrencileri ile söyleşi yaptı

featured

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminin düzenlediği,  “Eğitimin Yıldızları HOPO Hareketi” kapsamında  Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri Hülya Ünsal ve Fatma Sağlam‘ın yürütmekte olduğu “Müze ve Kütüphanede Öğreniyorum ” adlı proje bu yıl da sürdürüldü.

VİDEO Haber

[youtube J_dX129L2JE]

Şalpazarı Çok Programlı Lise Kongerans Salonunda, Yazar Serkan Türk ve Kaan Murat Yanık‘ın katılımlarıyla, 3. ‘Okuma Büyüsü Etkinliği’ gerçekleştirildi. İki oturum olarak gerçekleşen söyleşinin sonunda konuklar ve öğrenciler yazarlara kitaplarını imzalatma fırsatı buldular. Etkinliğe Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız‘ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Birol Köse, çok sayıda okul müdürü ve 250’den fazla öğrenci katıldı.

Proje Yürütücüsü Hülya Ünsal ve  Fatma Sağlam, okumanın yaygınlaşması için yaptıkları çalışmalarda kendilerine destek veren herkese teşekkür ettiler.

DSC_0612 DSC_0630 DSC_0652 DSC_0657 DSC_0658 DSC_0667 DSC_0693DSC_0596

Yazar Serkan Türk ve Kaan Murat Yanık Şalpazarı A.Y.M.T.A.L. Öğrencileri ile söyleşi yaptı

Bir Cevap Yazın

1 Yorum

  1. 5 sene önce

    Emeği geçenleri tebrik ediyorum. Ellerinize ve gönüllerinize sağlık. Başarılarınızın devamını diliyorum. İstanbul’dan hepinize sevgilerimle.

%d blogcu bunu beğendi: