Ziraat Teknikeri Halil Küçük, Şalpazarı’nda ebediyete uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde 2004 yılından beri, ‘Ziraat Teknikeri’ olarak görev yapan Halil Küçük dün Saat 11.00’da, bir süreden beri tedavi gördüğü Trabzon’daki Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 62 yaşında vefat etmişti.

Paris Terzisi Ali Küçük‘ün kardeşi olan Ziraat Teknikeri Halil Küçük‘ün cenazesi bugün Şalpazarı Merkez Camii’ndeki Cuma namazından sonra kılınan cenaze namazına yüzlerce kişi katıldı. Artvin Hopa’da Ziraat Memuru olarak göreve başlayan Halil Küçük 6 ay sonra tayin olduğu Tonya İlçe Ziraat Müdürlüğü’nde 30 yıl kadar görev yapmıştı. Halil Küçük‘ün cenazesine Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci,  Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Şalpazarı ve Tonya’da birlikte görev yaptığı çok sayıda meslektaşları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

5 çocuk babası Halil Küçük‘ün cenazesi kılınan cenaze namazının ardından, Şalpazarı Belediyesi’ne ait cenaze nakil aracıyla Üzümözü Mahallesi’ne götürülerek aile kabristanlığına defnedildi.

Halil Küçük‘e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir