Ayşe Alıcı’nın cenazesi Doğancı Mahallesi’nde toprağa verildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’da bir süredir kanser tedavisi gördüğü hastanede dün vefat eden Ayşe Alıcı (40)’nın cenazesi bugün Şalpazarı İlçesi’nin Doğancı Mahallesi’nde gözyaşlarıyla toprağa verildi.

İstanbul’da faaliyetini sürdüren Yıldız Şapka firması sahiplerinden Hüseyin Alıcı‘nın eşi 2 çocuk annesi Ayşe Alıcı yaklaşık 5 yıldır kanser tedavisi görüyordu.  Kansere yenilen Ayşe Alıcı‘nın cenazesi Doğancı Kertil Camii’nde öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip aile kabristanlığına defnedildi. Ayşe Alıcı‘nın cenazesinde gözyaşlarına boğulan  görümcesi Fatma Alıcı yakınları tarafından güçlükle teskin edildi. Fatma Alıcı, yengesi toprağa verilirken ağabeyi Hüseyin Alıcı‘ya sarılarak ağladı.

Ayşe Alıcı’nın geride bıraktığı iki çocuğundan biri olan 5 yaşındaki Eren, yakınlarının kucağında hiç bir şeyden habersiz gibiydi.
Ayşe Alıcı’nın eşi ve görümcesi cenaze toprağa verilirken birlikte ağladılar.

Ayşe Alıcı geride oğulları 15 yaşındaki oğlu Enes’i 5 yaşındaki Eren’i yetim bıraktı. Doğancı’daki cenazeye ailesi ve yakınlarıyla; Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Metin Günay, Sunucu Erol Yanık, STK temsilcileri ve Yöresel Sanatçılar Çayan Hüseyin Aydın ile Cesi de katıldı.

Merhume Ayşe Alıcı‘ya Allah’tan rahmet, geride kalanlara da sabırlar diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir