Ayşe Çinkaya beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

çinkaya

Şalpazarı’nda bugün Eskala Obası’ndan gelen kara haber Ramazan Bayramı’nı yasa çevirdi. 3 çocuk annesi 52 yaşındaki Ayşe Çinkaya Saat 15.00 sıralarında yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması geçirdi. Yakınlardaki bir uzman doktorun müdahalesine rağmen kurtarılamayan genç kadın hastaneye kaldırılamadan vefat etti.

taziye

Ayşe Çinkaya’nın vefat haberini alan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz, bazı Yönetim Kurulu Üyeleri ile Simenli Mahallesi’ndeki baba ocağına giderek Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk’a ve diğer yakınlarına taziyede bulundular.

taziyeye

7 Haziran Seçimleri öncesi kendisiyle sohbet eden AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara’yı acılı gününde karşısında gören 80 yaşındaki 6 çocuk annesi Hafif Çinkaya, kısa sürede olsa acısını unuttu.

Gölkiriş emekli İmamı Muhammet Çinkaya’nın eşi ve bir süre önce Şalpazarı Kaymakamlığı’nda çalışan şimdi ise Beşikdüzü Kaymakamlığı’nda görevli olan Şenol Çinkaya’nın annesi olan Ayşe Çinkaya, merhum Sanatçı Ali Çinkaya’nın da kız kardeşiydi.

çinn

Ayşe Çinkaya’nın cenazesi Doğancı Mahallesi Taflanlıin’de;  18 Temmuz Cumartesi günü öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazını müteakip, aile kabristanlığına defnedilecek. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı ve sabır diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 18 Temmuz 2015, 10:05

    Arkadaşımın annesi ,ve yıllarca dostane şekilde görüştüğüm imam Muhammet ÇİNKAYA’nın eşinin genç yaşta ölümü bizleri direnden üzmüş olup ,Merhume Allahtan Rrhmet yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dilerim.Mekanı cennet olsun

  2. 18 Temmuz 2015, 17:07

    Eski baba köyümde görev yapan arkadaşa baş sağlığı diliyorum Allah sabırlar versin Eşinin mekanı cennet olsun