Ayşe Tarhan’ın cenazesi Sayvançatak’ta toprağa verildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

6 ay kadar önce vefat eden kemençe sanatçısı Ali Tarhan‘ın eşi Ayşe Tarhan da tedavi gördüğü hastanede dün kansere yenilerek genç yaşta hayata veda etti. Sunucu ve Organizatör Erol Yanık ile Şenol Yanık‘ın ablaları olan 2 çocuk annesi Ayşe Yanık bugün Sayvançatak Mahallesi’nde gözyaşları ve dualarla ebediyete uğurlandı.

Sayvançatak Çift Minareli Cami önünde İmam hatip Muhammet Tarhan’ın kıldırdığı cenaze namazında; Ayşe Tarhan’ın yakınlarıyla, aralarında Şalpazarı Kaymakamı Zekeriya Murat Şahan, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe J. K. Mustafa Karakuş, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin, Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Metin Günay, Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Mehmet Muhcu, Geyikli Belediyesi eski Başkanı ve Ortahisar Belediye Meclisi Üyesi Ahmet Yüksel Gülay, sanatçılar, siyasetçiler, muhtarlar ve bürokratların da bulunduğu çok sayıda vatandaş saf tuttu. Cenazeye İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz da katıldı.

Merhume Ayşe Tarhan‘ın cenazesi kılınan cenaze namazının ardından eşinin yanına defnedildi. Merhume Ayşe Tarhan‘a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir