Bakan Soylu, Şehit Alper Al için Şalpazarı’na geldi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

sehit alper al ziyareti

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı AK Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, geçtiğimiz 22 Mayıs 2016 Pazar sabahı Hatay’ın Samandağ İlçesi Çevlik mevkiinde teröristlerin bir sala tuzakladıkları bombanın infilak etmesi üzerine şehit düşen Sahil Güvenlik Söz. Mot. Er Alper Al’ın ailesini ve kabrini ziyaret için beraberinde Trabzon Valisi Abdil Celil Öz ve AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ile birlikte bu sabah Şalpazarı’na geldi.

HABER VİDEOSU

[youtube anbSbFCUzCw]

Şalpazarı Hükümet Konağı önünde AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, Sri Lanka Trabzon Fahri Konsolosu Atilla Ataman, Partililer ve bazı vatandaşlar tarafından karşılanan Bakan Süleyman Soylu buradan Üzümözü Mahallesi’ne hareket etti.

soylu1 soylu2

Üzümözü Mahallesi’nde Şehit Er Alper Al’ın evine taziye ziyaretinde bulunan Bakan Soylu burada Kaymakam Cafer Sönmez ve bazı yetkililer tarafından karşılandı. Bakan Soylu Şehidin babası Mehmet Al, annesi Kezban Al ve Yüzbaşı olarak görev yapan ağabeyi Onur Al ve diğer yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, aile ile kahvaltı yaptıktan sonra Şehit Er Alper Al’ın kabrini ziyarete gitti.

soylu3

Kabir ziyaretine giderken Üzümözü’nde devam eden Merkez Camii inşaatına uğrayan Bakan Soylu, Caminin inşaatının tamamlanması için kalan ihtiyaçlarının tamamını üstlendi. Daha sonra Şehit Er Alper Al’ın kabrine giden Bakan Soylu burada dua etti. Bakan Süleyman Soylu son olarak Şehit Er Alper AL’ın dedesi Ali Sait Al’ın isteği üzerine dede evini ziyaret ettikten sonra Üzümözü’nden ayrılarak Trabzon’daki programına döndü.

soylu4

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 27 Mayıs 2016, 23:33

    devletimizin bakanı gelmiş.kendisine teşekkür ederim.konu mankeni hemşehrilerimiz bu güne kadar neredeydiler.fotoğraf çektirmek için sayın bakanımızımı bekliyorlardı.yüreğin yetiyorsa yayınlarsın.