Fidanbaşı’nda serseri kurşun az daha çocuklara isabet ediyordu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fidanbaşı Mahallesi’nde geçen Çarşamba akşamı yaşanan olay yürekleri ağıza getirdi. Edinilen bilgilere Bayram Balta‘ya ait evin önündeki masanın üzerine çocukların bulunduğu bir sırada mermi çekirdeği düştü.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Hasta Kabul servisinde görevli Bayram Balta (41), olaya tepki göstererek bahçedeki masanın üzerine düşen 9 mm çapındaki mermi çekirdeğini İlçe Jandarma Komutanlığı’na teslim ettiğini söyledi.

Bayram Balta, “Çarşamba akşam saatlerinde hava kararmak üzereyken Ayşegül (15), Fatih (12) ve Mustafa (4) adlarındaki çocuklarımla amcamın kızı Hava Balta (60) evimin önündeki masanın etrafında oturuyorlarmış. Şiddetli bir ses duymuşlar. Bir de bakmışlar ki masanın üzerinde mermi çekirdeği var. Masanın çivisine isabet etmiş. Bir dakika önce de küçük oğlum Mustafa masanın üzerinde oturuyormuş. Çocuklarımı ve yakınımı Allah korumuş. Mermi birine isabet etseydi canından olabilirdi. Katil de aramızda geziyor olacaktı” diyerek sorumsuzca silah atılmasına tepki gösterdi.

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir