Trabzon Büyükşehir Belediyesi betonlama çalışmalarını sürdürüyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

mansetttgi-kopya

Ramazan Bayramından sonra mahalle yollarında betonlama ve asfaltlama çalışması başlatan Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Şıhkıranı eteklerindeki Gökçeköy-Kuzuluk güzergahındaki betonlama çalışmasını tamamladıktan sonra, buradan Çamlıca Mahallesi yoluna geçti.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, beraberinde Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi ve Daimi Encümeni Fatih Yılmaz ve Çamlıca Mahallesi Muhtarı Hasan Yamaç ile birlikte betonlama çalışmasını takip etti. Vatandaşların taleplerini de dinleyen Topkara daha sonra Gökçeköy-Kuzuluk yoluna giderek tamamlanan beton yolda incelemelerde bulundu.

VİDEO

[youtube 7AFiwxLdxbk]

beto

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

 1. 28 Ağustos 2015, 07:30

  Nerde bu beton çalışması Sugören mahallesinin anayolu her yer bozuk .köye her gidiş gelişde arabayla ralli yapıyoruz.Özellikle Rahmetlik Fazlı dayının Rampasını gidip görsün yetkililer.

 2. 35 yıldır Marmara bölgesinde yaşıyorum bu bölge ile kıyaslandığında çok geç kalınmış hizmetler. Yinede çok memnun oluyoruz. İnşallah bütün mahalle yolları beton veya asfalt ile yapılır.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 3. Çok güzel hareketler bunlar

 4. 28 Ağustos 2015, 11:31

  yapılan her hizmet güzel
  katkısı olandan ALLAH razı olsun
  daha büyük işler bekliyoruz Şalpazarı’ndan milletvekili mesela büyükşehir belediyesinin idari kadrosunda personel tam zamanıdır
  artık başkalarının verdiğiyle yetinen sevinen değil kendi kararlarını veren Şalpazarı istiyoruz