Gökçeköy ve Simenli Muhtarları Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Muhtarlar Toplantısına katıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

mansetttg

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Türkiye’nin dört bir tarafından gelen muhtarları ağırlamaya devam ediyor. Şalpazarı’ndan son olarak Gökçeköy Muhtarı Turan Köse ve Simenli Muhtarı Arif Köse, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki “Muhtarlar Toplantısı”na katıldı.

6 Ocak 2016 Çarşamba günü gerçekleşen 18. Muhtarlar Toplantısı’nın ardından, Gökçeköy Muhtarı Turan Köse Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, “Sayın Cumhurbaşkanım. Hanım sizin için bir çanta hazırladı. Bunu size veremezsem beni eve koymaz” diyerek toplantının ardından yöresel çantayı verdi ve kendisiyle bir hatıra fotoğrafı çektirdi.

turan cami soylu

Gökçeköy ve Simenli Mahalle Muhtarları, Cumhurbaşkanlığı Külliyesine ve Millet Camii’ne hayran kaldıklarını ifade ettiler. Muhtarlar Cumhurbaşkanlığı’na gitmeden önce de Trabzon Milletvekilleriyle ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ile de görüştüler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. 8 Ocak 2016, 08:25

    ŞALPAZARIN da sorunkalmayacak muhtarlarım sorunları dile getirdi herhalde…

  2. 8 Ocak 2016, 19:55

    Evet şalpazarı siyasetde ilerledi ancak sadece görüldüğü gibi gövde gösterisi ben öğrenciyim şalpazarı Belediyesinden hiç bir katkı görmedim ve şalpazarı sevdalısıyım. Eğitime katkı geceleri ve birçok şey yapılıyor ama bizler hep gerilerde kalıyoruz. Üniversite okuduğum ilçedeki belediyeden aldığım yardımı söylesem şalpazarı belediyesi utanir. Burdan ilgililere söylüyorum laf fotoğraf gövde gösterisi değil icraat istiyoruz.

  3. 9 Ocak 2016, 22:59

    Muhtarlar İnşallah köylerinin sorunları için Sn.Cumhur Başkanı,Sn.Bakan ve Sn.Millet Vekillerine istek ve taleplerini iletmişlerdir.Sadece çenti ve boy boy poz vermelerle hizmet alınmıyor.