Hayatımızın akışını inadına devam ettirmeliyiz

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

adana belediye

MHP’li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, terörün Türkiye’de hayatın günlük akışını durdurmak isteyen bir dayatma olduğunu belirterek, 23. Uluslararası Adana Film Festivali’nde tüm etkinliklerinin gerçekleştirilmesi gerektiğine inandıklarını söyledi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü geçtiğimiz yıl Türkiye gündeminde yaşanan terör olayları ve şehit acıları nedeniyle festivalin sadece yarışma kısmının yapıldığını hatırlatarak şunları söyledi:

“Ülkemizin içinde bulunduğu şartlara baktığımızda şunu anlamak zorundayız ki Türkiye’de hayatın günlük akışının durmasını isteyen bir dayatma olduğunu çok açık ve net şekilde görebilme imkanına sahibiz. Bu yıl biz Türkiye’de gerek sanat etkinlikleri gerek hayatın diğer bütün alanlarında akışın inadına devam etmesi gerektiğine inanıyoruz”

adana belediyeg

19-25 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek 23. Uluslararası Adana Film Festivali’nin tanıtım toplantısına birçok yerel ve ulusal basın mensubunun yanı sıra Uluslararası Adana Film Festivali Sinema Programları Direktörü Kadir Beycioğlu, Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Altın Koza A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Halil Avşar, Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mete Şahin ve Uluslararası Adana Film Festivali Dünya Sineması Koordinatörü Ahmet Boyacıoğlu katıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir