İller Bankası’ndan Şalpazarı Belediyesi’ne 3.8 Milyon Lira kredi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kurukiz-dan-cora-ya-tsk

Başkan Kurukız Milletvekili Cora’ya teşekkür etti

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Belediye hizmet binası ve kültür merkezi kompleksi için İller Bankası’ndan kredi temininde kendilerine destek olan AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora’ya teşekkür etti.

Başkan Kurukız, partisinin İlçe Danışma Meclisi Toplantısı için geçtiğimiz günlerde Şalpazarı’na gelen Milletvekili Av. Salih Cora’yı belediye personeli ile birlikte hükümet binası önünde çiçeklerle karşıladı.

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, İlçe Danışma Meclisi’nde yaptığı konuşmada, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın kendisinden belediye hizmet binasıyla ilgili taleplerinin olduğunu, hizmet binası, kültür merkezi ve toplantı salonlarıyla birlikte bir sosyal tesis yapmak istediklerini söylediğini belirterek; “Kredi temini konusunda yardım istedi. İller Bankasıyla görüştük. Talebimiz olumlu karşılandı. 2 yılı ödemesiz, 120 ay vadeyle çok uygun koşullarda 3.8 milyon lira kredi sağladık. Şalpazarı’na yeni belediye binası ve sosyal tesis kazandıracağız. Hayırlı olsun” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir