Necati Selvitop İstanbul Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği Başkanı seçildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
İstanbul Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği’nin dün öğleden sonra yapılan genel kurul toplantısında Organizatör ve Sunucu hemşehrimiz Necati Selvitop başkan seçildi.
İstanbul Sultanbeyli’deki dernek lokalinde yapılan kongrede başkanlığa seçilen Necati Selvitop yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Öncelikle tüm geçmiş yöneticilere, başkanlara, üyelere, delegelere ve beni İstanbul Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği başkanlığı görevine layık gören bütün Trabzonlu hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Bugün kongremizi yaparak yönetimimizi seçtik. Bundan sonra bizler İstanbul Anadolu Yakası Trabzonlular Derneğimizi şahlandırmaya geliyoruz.  İlk icraatımız 24 Şubat’ta Trabzon’umuzun kurtuluşu münasebetiyle Sultanbeyli meydanında gerçekleştireceğiz. Lahana, çorba ve hamsi günleri ile festivaller, panayırlar ve geleneksel Kurnaköy şenliklerimiz yeniden hayat bulacak. Allah izin verirse kaldığımız yerden devam edeceğiz.
Allah hemşehrilerimize karşı mahcup etmesin. Öğrencilerimize burs vereceğiz. Onlara yardımcı olacağız. Hemşehrilerimize sahip çıkacağız.  Hepinize çok teşekkür ediyorum. Elinize yüreğinize sağlık.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir