Ömer Özdin MHP Şalpazarı İlçe Başkanlığı’na yeniden seçildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Şalpazarı İlçe Olağan Kongresi Belediye binası bahçesinde bugün yapıldı. Divan başkanlığını Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, sunuculuğu ise Erol Yanık yaptı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan kongrede ilk söz Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta‘ya verildi. Ardından konuşan MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin, 3 yıldır yapmakta olduğu bu göreve teveccühleriyle kendisini yeniden layık gören İl Başkanı ve MHP camiasına teşekkür etti.

 

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı  Zeki Çabuk da, “Bundan önce olduğu gibi önümüzdeki dönemde de Şalpazarı Belediyemizle ve MHP İlçe Teşkilatımızla, mahalle muhtarlarımızla ve siz değerli Şalpazarılı hemşehrilerimizde İlçemize ne yapılması gerekiyorsa birlikte yapacağız” diye konuştu. İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz‘a da söz verildi.

Kongrenin final konuşmasını MHP’li Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız yaptı. Kurukız konuşmasında bugüne kadar gerçekleştirilen hizmetlerden söz etti ve kendisine her konuda destek veren İktidara teşekkür etti.

(Ayrıntılar yayına hazırlanıyor…)

MHP İlçe Başkanlığı’na yeniden seçilen Ömer Özdin’in 20 kişilik Yönetim Kurulu listesinde şu isimler yer alıyor:

1-Mehmet Sakallıoğlu, 2-Fatih Kandil, 3-Turan Özen, 4-Recep Demirtürk, 5-Turgut Kahraman, 6-Erol Yanık, 7-Ali Erata, 8-Alperen Kurukız, 9-Ali Bayram, 10-Ebru Aksoy, 11-Gülhanım Kabataş, 12-Hasan Koç, 13-Asım Bayraktar, 14-Cemal Tulumen, 15-Zeki Köse, 16-Yakup Kandil, 17-Turan Kekeç, 18-Talat Balta, 19-Hüseyin Bulan, 20-Fevzi Yamaç.

MHP’nin İl Delegeleri ise şunlar:

1-Mustafa Koç, 2-Metin Günay, 3-Enver Kabataş, 4-Mustafa Alıcı, 5-Abdullah Tok, 6-Kenan Kenan, 7-Hasan Karabayır.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir