RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman Hacdan döndü

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

rektor1

Hac farizasını yerine getirmek üzere Suudi Arabistan’a giden RTEÜ Rektörü hemşehrimiz Prof. Dr. Hüseyin Karaman, dün akşam Hacdan döndü. Trabzon Havaalanı’nda yakınları ve akrabaları tarafından karşılanan Rektör Karaman, bugün de Dorukkiriş Mahallesi’nde ziyaretçileri kabul etti.

Trabzon Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Halit Çınarka, Şalpazarı Kaymakamı Cafer Sönmez, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Haçkalı Baba Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Mustafa Aydın ve AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’nın da aralarında bulunduğu çok sayıda bürokrat ve vatandaş Dorukkiriş Mahallesi’ne akın ederek Rektör Prof. Dr. Hüseyin Karaman’a hoşgeldin ziyaretinde bulundu.

Hac görevi sırasında  vefat eden Çamlıca Mahallesi’nden İbrahim Yamaç adındaki bir hemşehrimizi toprağa verdiklerini anlatan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Arap dünyasında da çok sevildiğini de ifade etti. Rektörü ziyarete gelen misafirlere keşkek ikramında bulunuldu, Hacı hediyeleri dağıtıldı.

rektor2 rektor3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 30 Eylül 2015, 07:56

    Sayın Rektörüm,Hocam ve Hemşehrimiz Kutsal topraklarda Hac farizasını tamamlayıp sağ salim Ülkenize,Sevdiklerinize kavuştuğunuz,geldiniz için bende tebrik eder. Allah Kabul etsin dileklerimi sunarım.
    Saygılarımla,