Sancaktepe Belediyesi’nin yaptıracağı Kongre Merkezi’nin ihalesi 14 Ağustos’ta

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Sancaktepe Belediyesi’nin Şalpazarı Belediyesi’ne hibe olarak yaptıracağı “Kongre Merkezi” binası, park, düğün salonu ve misafirhaneden oluşan tesisin ihalesinin 14 Ağustos 2018 tarihinde yapılacağını bildirdi.

AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Doğancı Derede 6.230 metrekare alan üzerine inşa edilecek olan tesislerde kongre merkezi ve düğün salonunun yanı sıra; 3 kat misafirhane, 3 adet bungalov tipi ev, dinlenme parkı, mesire alanı ve restaurant gibi bölümlerin yer alacağını belirterek, “Şalpazarı İlçemizi heyecanlandıran bu dev projeden dolayı Sancaktepe Belediye Başkanı Sayın İsmail Erdem‘e, Başkan Yardımcısı hemşehrimiz Sayın Rıfkı Bektaş‘a ve tüm ilgililere teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ile birlikte Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ile Başkan Yardımcısı Rıfkı Bektaş‘ı ve AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir ile İlçe Bşk Yrd. Vakfıkebirli hemşehrimiz Haşim İskender‘i hafta sonu Şalpazarı’nda ağırlayacaklarını da sözlerine ekledi.

 

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir