Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Şalpazarı’ndaydı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

orhan fevzi baskan

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu 5 Nisan 2017 Çarşamba günü öğle saatlerinde Şalpazarı’na geldi. Başkan Gümrükçüoğlu Şalpazarı Hükümet Konağı önünde Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, Belediye Meclisi Üyeleri, partililer, bazı muhtarlar ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

IMG_2885

Yürüyerek Atatürk İlkokulu’ndaki toplantı salonuna giden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, bazı işyeryerine de uğrayarak vatandaşlarla tokalaştı. Atatürk İlkokulu Müdürü Muhammet Karabayır tarafından okul bahçesinde karşılanan Gümrükçüoğlu daha sonra AK Parti İlçe Başkanlığı’nca tertiplenen, “Muhtarlar Toplantısı”na katıldı.

orhan-fevzi

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, “Şalpazarı’na muhtarlarımızın dertlerini dinlemeye, taleplerini almaya gelen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu‘na Şalpazarı’na bugüne kadar yapmış olduğu büyük hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

gumrukcuoglu

ŞALPAZARI’NA 3 YILDA 17 MİLYON LİRALIK YATIRIM YAPTIK

Trabzon büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, geride kalan 2014 – 15 – 16 yıllarında Şalpazarı’na yapılan betonlama, asfaltlama, perde beton, isale duvarları ve diğer sanat yapılarıyla ilgili rakamsal bilgiler sundu.  Başkan Gümrükçüoğlu son 3 yılda Şalpazarı’na 17 milyon liralık yatırım yapıldığını açıkladı.

muhtarlar

Toplantıya seçim çalışmaları için Şalpazarı’na gelen AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar da bir süreliğine katıldı. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, salondaki muhtarları da tek tek dinleyerek taleplerini topladı. “Bize hiç hizmet yapılmadı” diyen muhtarlara da belgeleri okuyup, “Size şunlar şunlar yapılmadı mı ?” diye sordu. Muhtarlar, “Evet yapıldı Başkanım” cevabını verdiler.  Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, 2017 yılında planlanan ve yapılacak işlerle ilgili de bilgiler sundu. Kış mevsiminden yeni çıkıldığını ifade eden Başkan Gümrükçüoğlu, tüm mahalle yollarının süratle onarılarak stabilize döşeneceğini ve bu yıl bütçe imkanları elverdiğince Şalpazarı’nda hizmetler gerçekleştireceklerini söyledi.

2 buçuk saat süren toplantı sonunda Muhtarlar Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu'nu ayakta alkışladı
2 buçuk saat süren toplantı sonunda Muhtarlar Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu ayakta alkışladı

İÇME SUYU İHALESİ YAPILACAK – İTFAİYE BİRİMİ KURULACAK

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Sinlice Mahallesi’nden Akçiriş Mahallesi’ne kadar içme suyu projesi hazırlandığını ve bu yıl ihaleye çıkılacağını ayrıca Şalpazarı’na bir itfaiye birimi kurulacağını bunun için İçişleri Bakanlığı’ndan yetki istediğini kaydetti.

BELEDİYE OTOBÜSÜ VERECEĞİZ

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Şalpazarılılar’ın belediye otobüsü talebiyle ilgili olarak da, “Beşikdüzü’ne kadar gelen otobüsümüzün buraya da gelmesi konusunu bir inceleyip bakacağız. Olmazsa, 10 adet yeni otobüs istedim. Bunlar geldiğinde birini Şalpazarı’na sefere koyacağız” dedi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu toplantıdan sonra Atatürk Ortaokulu önündeki merdivenlerde katılımcılarla birlikte toplu fotoğraf çektirdi
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu toplantıdan sonra Atatürk Ortaokulu önündeki merdivenlerde katılımcılarla birlikte toplu fotoğraf çektirdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir