Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Murat Zorluoğlu görevine başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Murat Zorluoğlu 5 Nisan Cuma günü sabah saatlerinde düzenlenen mazbata töreninin ardından, büyükşehir belediye başkanlığı makamında gerçekleştirilen devir teslim töreniyle görevine başladı.

Belediye binası girişinde personeli ve çok sayıda vatandaşlar tarafından karşıyanan Başkan Zorluoğlu ve eşi Sevcan Zorluoğlu‘nu, eski başkan Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu da başkanlık makamında karşıladı.

Eski Başkan Gümrükçüoğlu’na yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Başkan Zorluoğlu, “Bugün benim için, şehrimiz için özel bir gün. Mübarek de bir gün. Cuma günü bismillah diyoruz ve söz verdiğimiz gibi süratle hem yeni yönetim anlayışımızı hem de projelerimizi hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz. Seçimler tamamlandı, neticeleri itibariyle şehrimize, milletimize hayırlı olsun. İlimizden seçilen belediye başkanlarımızı, belediye meclis üyelerimizi ve muhtarlarımızı yürekten tebrik ediyor hepsine başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir