Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen, AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatını ziyaret etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üsküdar Belediye Başkanı hemşehrimiz Av. Hilmi Türkmen, AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Belediye Başkanı Refik Kurukız, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin, Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri ve Mahalle Muhtarları da hazır bulundu.

AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen‘in ziyareti dolayısı ile yaptığı konuşmada Şalpazarılılar adına Türkmen’e teşekkür etti. Çabuk şöyle konuştu:

Hilmi Türkmen‘in Şalpazarı’nın tüm mahallelerinde, camisinde, lojmanında, okulunda, mezarlıklarında, yaylasında emeği var. Şalpazarı İlçemizde yangın olur vatandaşımızın yanında, sel olur vatandaşımızın yanında, üniversitelerde okuyan öğrencilerimizin yanında. Şimdiye kadar ne istemişsek tüm taleplerimizi yerine getirdi. Hiç bir talebimizi geri çevirmedi. Hep yanımızda oldu. Şalpazarı İlçemize daha önce kültür merkezi diye yapımını başlattığı ve sonra meslek yüksek okulu binası ihtiyacı olunca binayı daha da büyüterek meslek yüksekokulu binamızın hem inşaatını yaptırdı, hem de tüm tefrişatını sağladı. Şalpazarı Meslek Yüksekokulu binası Şalpazarı İlçemizi gelinlik gibi süsledi. Eğer Hilmi başkanımız olmasaydı biz bu binayı tüm Şalpazarı bir araya gelseydik yapamazdık. Üsküdar Belediye Başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Minnettarız müteşekkiriz.”

‘CUMHUR İTTİFAKI’NA ZARAR VERİLMESİNE MÜSADE ETMEYİZ

AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, toplantıda ayrıca Cumhur İttifakı için birlik ve beraberlik mesajı verdi. “Bu zamana kadar İlçede bir sürü olaylar yaşandı ve hiç birine cevap vermedik, konuşmadık ama 2023’e giderken Şalpazarı’nda hiç kimsenin AK Parti’ye ve ‘Cumhur İttifakı’na zarar vermesine müsaade edemeyiz” diyen Başkan Çabuk şöyle devam etti:

“Şalpazarı’nda ‘A Takımı’, ‘B Takımı’ gibi söylemlerle ‘Cumhur İttifakı’nın içinde fitne fücur çıkaracak, tefrikaya sokacak söylemlere kesinlikle müsade etmeyiz. Sosyal medyada, sokakta bu tarz söylemleri tanımıyoruz ve elimizin tersiyle itiyoruz. Eğer böyle şeyler tekrar vuku bulursa, yukarıya bildirir gerekli işlemleri yaptırırız. Biz biriz beraberiz, bizim burada İttifakımız da aynı yolda yürüdüğümüz Cumhur İttifakımızın ortağı MHP İlçe Başkanımız Ömer Özdin ve Şalpazarı Belediye Başkanımız Refik Kurukız‘dır.  2023 yolunda dedikoduyla geçirecek vaktimiz yok. Vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sözler var. Vatandaşlarımız alanda işlerinin yapılıp yapılmadığına bakıyor, dedikoduya bakmıyor.  Dedikoduya harcayacak ne zamanımız ne enerjimiz var.”

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir