109 yaşında vefat eden Fatma Karaman Dorukkiriş Mahallesi’nde ebediyete uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üzümözü Mahallesi Mezarlık Boğazı Camii İmam Hatibi Muhammet Kahraman ve Bayburt Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mustafa Karaman‘ın vefat eden anneleri Fatma Karaman bugün Dorukkiriş Mahallesi’nde son yolculuğuna uğurlandı.

İstanbul’da bir süreden beri tedavi gördüğü hastanede dün 109 yaşında vefat eden 6 evlat annesi Fatma Karaman Dorukkiriş Mahallesi’nin bilinen en yaşlısıydı. Fatma Karaman‘ın 28 torunu ve çocuklarının da 19 torunu bulunuyor.

Fatma Karaman‘ın cenazesi Dorukkiriş Mahallesi Merkez Camii önünde öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip Mahalle kabristanlığında toprağa verildi. Fatma Karaman‘ın cenazesini halen Üzümözü Mahallesi’nde görev yapan İmam Hatip oğlu Muhammet Karaman kıldırdı. Üzümözü Mahallesi sakinleri İmam Hatip Muhammet Kahraman‘ı acılı gününde yalnız bırakmadı.

Fatma Karaman‘ın cenazesine ailesi ve yakınlarının yanı sıra; YÖK Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Şalpazarı Belediye Başkan Yrd. Mustafa Özendi, İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz, KTÜ emekli Genel Sekreteri Mehmet Karabayır ve Trabzon Üniversitesi Şalpazarı MYO Sekreteri Mustafa Türkmen de katıldı.

Merhume Fatma Karaman‘a Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir