Salih Cora ve Hilmi Türkmen yapımı tamamlanan Şalpazarı Hükümet Konağı’nı ziyaret ettiler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, bir süredir yaylada tatilini geçirmekte olan Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen ile birlikte Doğancı Mahallesi’nden Şalpazarı’na geldi.

Şalpazarı’nda AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, partililer, muhtarlar ve vatandaşlar tarafından karşılanan Milletvekili Salih Cora ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk ile Ağasar Çay Ocağı önünde oturarak çay içip sorun dinlediler.

AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk burada yaptığı uzun konuşmada, Şalpazarı’na yapılan ve yapılacak olan hizmetleri bir bir sıralayarak Milletvekili Salih Cora‘ya ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen‘e teşekkür etti. Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız da konuşmasında Milletvekili Cora ve Başkan Türkmen‘e teşekkür etti. Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen ve Milletvekili Av. Salih Cora da birer konuşma yaparak, Şalpazarı’nın başta Çevre Yolu ve İlçe Stadyumu olmak üzere tüm sorunlarının çözümünde çabalarını sürdüreceklerini söylediler.

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora ve Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen daha sonra beraberindekilerle birlikte yürüyerek yapımı yeni tamamlanan Şalpazarı Hükümet Konağı binasına giderek Kaymakam Uğur Ünsal‘ı makamında ziyaret ettiler.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir