Ahmet Metin Genç Şalpazarı’nda konuştu: Şampiyon olacağız

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Metin Genç Şalpazarı İlçesi’nde ilgiyle karşılandı. AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Genç  Şalpazarı İlçesi’nin Dereköy Mahallesi’ndeki meydanda vatandaşlara hitaben bir konuşma yaptı.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, MHP Şalpazarı İlçe Başkanı Mustafa Koç ve Cumhur İttifakı MHP Şalpazarı Belediye Başkan Adayı Refik Kurukız ile AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu’nun konuşmalarından sonra vatandaşlara hitap eden Ahmet Metin Genç Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Trabzon’da şampiyonluk sözü verdiğini söyledi. Ahmet Metin Genç Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, 1996-1999 yılları arasında 3 kez ziyaret ettiği Şalpazarı İlçesi’ndeki hemşehrilerine selamlarını da iletti.

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Metin Genç konuşmasında şunları söyledi:

“Ağasar’dayız, Ağasar’ımızın güzel insanlarıyla beraberiz. Cenab-ı Allah’a hamd olsun. Bugün Ortahisar Belediye Başkanı olarak ama biraz evvel ifade edildi, Trabzon’umuzun artık her tarafına hizmetle mükellef Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olarak Ağasar’da bulunmanın, Ağasar’ın güzel insanlarıyla kucaklaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Hepinizi en kalbi duygularımla saygıyla, sevgiyle selamlıyorum. Hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

Mevsim kış olmasına rağmen Ağasar’da bugün heyecan var. Ağasar’ımızda bugün geleceğe dair umut var, mutluluk var. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Şu anda biz bir teşkilat ziyareti için Şalpazarı’mızdayız. Ama görüyorum ki, Ağasar bu meydanda toplanmış. Ve inşallah 31 Mart’ta seçilecek olan belediye başkanını bugünden itibaren kucaklamış, ben de sizleri yürekten kucaklıyorum. Hepiniz sağ olun, hepiniz var olun.

Yeni bir yola çıktık. Cenab-ı Allah bu yolculukta bizleri utandırmasın. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olarak buradayız. Bugüne kadar güzel hizmetler yapıldı. Şalpazarı’mızda hem su sorunlarını, hem yol sorunlarını, hem biraz evvel başkanlarımın söylediği otopark sorunlarını, hem bu camilerimizin etrafındaki dönüşüm konularını, sorunlarını, Murat Zorluoğlu başkanımın verdiği sözler de dahil olmak üzere inşallah 31 Mart’ta sizlerden aldığımız güçle beraber birlikte Bismillah diyerek yola çıkarak hepsini adım adım gerçekleştireceğiz. Bunun için gücümüz var, bunun için cesaretimiz var. Bunun için Cumhur İttifakı olarak yola çıkıyoruz.

Cumhurbaşkanımız bizi aday olarak takdir ettiğinde kendisine şu sözü verdim: Dedim ki, Sayın Cumhurbaşkanım. Öncelikle bizleri Trabzon’umuza Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak takdirlerinize mazhar gördüğünüz için onur duyuyorum. Ama bize verdiğiniz bu vazifeyi bütün gücümle, bütün gayretimle çalışarak, çabalayarak ve bir derece yaparak Trabzon’u size alıp getireceğim dedim. Derece yapmak nedir? Şampiyon olmaktır değil mi. Şampiyon olmak. 2021-2022 yılında Trabzonspor’umuzla şampiyon olduk. Çok şükür. 8’inci şampiyonluğu aldık. Geçen sene Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanlığı Seçiminde de şampiyon olduk. İnşallah şimdi de başta Şalpazarı’mız olmak üzere yerel seçimlerde de şampiyon olacağız. Söz verdim. Niye söz verdim. Ağasar’a güvendim. Allah hepinizden razı olsun.

Cumhurbaşkanımız Geyikli Seçimlerinde 1996 Seçimleri, 1997.98-99 Seçimlerinde Şalpazarı’na 3 kez geldim dedi. Bütün hemşehrilerime benim kalbi selamlarımı gönderin dedi. Reisimizin selamını da sizlere ben bir vazife olarak sunuyorum. Hepinize saygılarımı sunuyorum. Allah çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri mahcup eylemesin. Cenab-ı Allah hizmet etmeyi nasip ederse de hizmet edebilirsiniz.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir