• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

AK Parti Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Şalpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı bugün Saat 17.00’da parti binasında yapıldı. Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısına Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Atilla Ataman ve TRABEL A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Türkmen ile İlçe eski Başkanları Yusuf Yılmaz ve Murat Topkara da katıldı.

Toplantıda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Şalpazarı’nın sürekli nüfus kaybettiğini ve esnafın zor durumda olduğunu ifade ederek, “İlçemize yaptıklarımız hizmetler ortada. Yeterli mi hayır. Daha fazlasını yapmamız gerekiyor. Bunun için de akil insanlardan neler yapabileceğimize dair istifade edebileceğimiz bir platform oluşturmayı düşünüyoruz. Şalpazarı’mızı yapacağımız yerinde hizmetlerle iyi yerlere taşımamız lazım. Bugün elimizde böyle bir imkan var. Atilla Ataman ve Muzaffer Türkmen başkanlmarımız Büyükşehir’de, Ahmet Yüksel Gülay başkanımız da Ortahisar Belediyesi’nde önemli görevler üstlendiler.” diye konuştu.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman da Şalpazarı’na yapılacak yatırımların bedelinin 140-150 milyon TL gibi rakamlarla ifade edildiğini belirtti. Ataman, “TİSKİ’nin mahallelerimizin su ihtiyacını karşılayacak 40 milyan TL su projesi ihale edilecek. Mahalle yollarımızın yapımı için de 100 milyon TL harcanacak. Bunun yanında Şalpazarı Belediyemizin de ne talebi varsa yerine getirdik, yerine getirmeye de çalışıyoruz” dedi.

Sadece Şalpazarı ile Beşikdüzü İlçelerine hizmet etmek üzere Taş Ocağı mevkiinde Trabzon Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri bünyesinde bir şantiye kuracaklarını da kaydeden Atilla Ataman, “Daha önce Vakfıkebir’deki şantiye Beşikdüzü, Şalpazarı, Çarşıbaşı ve Tonya ile birlikte 5 ilçeye hizmet veriyordu. Şimdi Vakfıkebir şantiyemiz Tonya ile birlikte hizmet görecek. Çarşıbaşı İlçemiz de Akçaabat ve Düzköy ile birlikte ortak şantiyeden hizmet alacaklar”  diye konuştu.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman partililere de seslenerek, “İktidarda olduğunuzu unutmayın. Hepiniz bunun farkında olun. Birbirinize gücenmeyin, küsmeyin” uyarısında da bulundu.

AK Parti Şalpazarı İlçe Koordinatörü Yunus Tekin Baki de toplantının son bölümüne katıldı.

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir