AK Parti Geyikli eski Belde Başkanı İsmail Hakkı Bayraktar ebediyete uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2007 yıllarında AK Parti Geyikli Belde Başkanlığı görevinde bulunan İsmail Hakkı Bayraktar, bir süreden beri kanser teşhisiyle tedavi gördüğü Samsun’da 20 Ağustos Cumartesi sabah saatlerinde vefat etmişti. 77 yaşında vefat eden eski Başkan İsmail Hakkı Bayraktar bugün Geyikli Mahallesi’nde dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

İzmir’de bekçilik yaptıktan sonra emekli olan, Bayraklı İlçesi’nin bir mahallesinde 2 dönem muhtarlık yaptıktan sonra Geyikli Mahallesi’ne dönerek burada yaşamaya başlayan İsmail Hakkı Bayraktar, AK Parti’de bir süre belde başkanı olarak siyaset yaptıktan sonra Samsun’un Bafra İlçesi’ne göç etmişti. Geyikli’de ve çevresinde çok sevilip, sayılan bir kişi olan İsmail Hakkı Bayraktar 2 yıldır kanserle mücadele ediyordu.

İsmail Hakkı Bayraktar’ın cenazesi Geyikli Merkez Camii’ndeki öğle namazının ardından okul bahçesinde kılınan cenaze namazını müteakip Kıran’daki kabristanlığa defnedildi. Cenazeye İsmail Hakkı Bayraktar‘ın ailesi ve yakınlarıyla; Şalpazarı Belediye Başkan Yrd. Mustafa Özendi, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran ve bazı eski siyasetçi arkadaşları da katıldı.

Merhum İsmail Hakkı Bayraktar‘a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir