AK Parti Ocak Ayı Şalpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DSC_1708

AK Parti Ocak Ayı Şalpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Parti binasında bugün Saat 11.00’da yapıldı.

2018 Yılının ve Zeki Çabuk Yönetiminin ilk Danışma Meclisi Toplantısı’nda divan başkanlığını İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Şalpazarı Koordinatörü Mehmet Alp yaptı. Danışma Meclisi’nde sırasıyla; İlçe Başkanı Zeki Çabuk, İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aydın Kuru, İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Alp ve Milletvekili Av. Ayşe Sula Köseoğlu birer konuşma yaptılar.

DSC_1660

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Şalpazarı’nda en büyük sorun olarak gördükleri birlik ve beraberlik sorununu muhtarlarla, esnafla ve akil insanlarla yaptıkları görüşmeler sonucu aştıklarına inandıklarını söyledi.

“Şalpazarı’na hepimizin hayali olan Yüksekokulu yoğun bir diplomasi trafiği ile kazandırdık. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun” diyen Çabuk, “Ama gel gör ki, birileri bu hizmetimize tek başına sahiplenmeye çalışıyor. Belediye hoparlöründen anonslarla, çeşitli paylaşımlarla bu işte büyük emeği olanlara haksızlık ediyor. Yangından mal kaçırır gibi. Bunda; bizim, bizden önceki İlçe Başkanımızın ve bir çok kişinin emeği var. Bak biz onun emeğini inkar etmiyoruz. Kurukız Ailesi adına bina için arsasını bağışladı. Bunu hep söylüyoruz ” şeklinde konuşarak Belediye Başkanı Refik Kurukız‘a tepki gösterdi. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, “Takım çalışması bu değil, sen takım çalışmasını bozarsan, asıl Yüksekokul açıldıktan sonraki aşama için yapacağımız çalışmaları bozarsın. Şalpazarı’nı öğrenciler için uygun bir şekle getiremezsek de öğrencileri burada tutamayız, bölümler kapanır gider” dedi.

DSC_1659

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Ayşe Sula Köseoğlu da konuşmasına,  az bir zamanda Şalpazarı’nın bütün sorunlarına nüfuz ettiği ve Şalpazarı’na hizmetin en iyisinin gelmesi için yoğun gayret sarfettiği için İlçe Başkanı Zeki Çabuk‘a teşekkür ederek başladı.

Şalpazarı’na açılacak olan Meslek Yüksekokulu’nun hayırlı, uğurlu olması dileğinde bulunan Milletvekili Köseoğlu, “Bu kizmetleri getirmeye siyasi iktidarımızın muktedir olduğunu herkes bilir. Bunda eski İlçe Başkanımız Murat Topkara‘nın da çok emeği var, şimdiki İlçe Başkanımızın da emeği var. Hep beraber o gayreti ortaya koyduk ve Şalpazarı’nın bu rüyasını gerçekleştirmiş olduk. Bu rüyanın daha ileri boyutlara taşınabilmesi Şalpazarı’nın bu hizmete sahip çıkmasıyla birebir orantılıdır. Hem gelecek öğrencileri burada tutabilmek ve mutlu kılabilmek, hem de Yüksekokulun işlevsel olarak devam edebilmesi için İlçenin gayretini ortaya koyabilmek adına bu söylemi yaymak durumundayız” dedi.

DSC_1711

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Ayşe Sula Köseoğlu toplantının ardından Partililerle birlikte esnaf turu yaparak Selma Kurtkaya ile Bülent Maden‘in Şalpazarı Düğün Salonu’ndaki düğün törenine de katıldı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir