Başkan Ahmet Yüksel Gülay emaneti teslim etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geyikli Belediyesi eski Başkanı ve Ortahisar Belediye Meclisi Üyesi Ahmet Yüksel Gülay, belediye başkanlığı döneminde hayırseverler tarafından kendisine emanet edilen 2 dönümlük arsayı, sosyal ve kültürel hizmetlerde kullanılmak üzere Geyikli Beldesi Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği’ne teslim etti.

Geyikli Mahallesi’nden merhum Hacı İhsan Çakır, merhum Hacı Nuri Çakır ve merhum Bahri Balta tarafından hayır hizmetinde kullanılmak üzere dönemin Geyikli Belediye Başkanı Ahmet Yüksel Gülay’a emanet edilen yaklaşık 2 dönümlük arsa, Şalpazarı İlçe Tapu Müdürlüğü’nde Geyikli Beldesi Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği’ne devredildi.

Şalpazarı İlçe Tapu Müdürü İsmet Kadıoğlu‘ndan Geyikli Derneği adına düzenlenen tapu belgesini alan eski başkan Ahmet Yüksel Gülay, tapuyu Dernek Başkanı Ömer Dural’a verdi. Tapu devir-teslim töreninde Geyikli Mahallesi Muhtarı Muhammet Gülay ile Dernek Üyesi Mustafa Bektaş da hazır bulundu.

Geyikli Belediyesi eski Başkanı Ahmet Yüksel Gülay, Geyikli Derneği’ne devrettikleri arsanın sosyal ve kültürel hizmetler için kullanılacağını ifade ederek, “Mülk sahiplerini rahmetle anıyorum. Allah hayırlarını kabul eylesin” dedi.

 

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir