Murat Topkara, Şalpazarı’nı kara teslim etmediklerini söyledi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

mansettt

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, yılbaşı öncesinde başlayan ve İlçe genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle, ulaşımda ve elektrikte meydana gelen sıkıntıları süratle giderdiklerini söyledi.

Şalpazarı’nda karla mücadele çalışmalarını Trabzon Büyükşehir Belediyesi adına kendisinin koordine ettiğini belirten AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, “Şalpazarı’nda vatandaşlarımızı yeni yıla girerken elektriksiz ve ulaşımsız bırakmadık. Karayolları, Trabzon Büyükşehir ve Şalpazarı Belediyesi ekipleri gece-gündüz karla mücadele ettiler. Çoruh Elektrik de elektrik arızalarını kısa sürede giderdi. Tüm çalışmaları iyi koordine ettik. Şalpazarı’nda kar mağduriyeti süratle giderdik. Eğitim ve öğretim bugün başlatıldı. Trabzon’un bazı ilçelerinde ise yaşanan aksaklıklar nedeniyle eğitim öğretime yeniden ara verildi.” diye konuştu.

IMG_4130
AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, karla mücadelede tüm çalışmaların kendisinin koordinasyonunda Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nce sevk ve idare edildiğini açıkladı

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Topkara, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nden Şalpazarı Belediyesi’nin kepçe ve grayderlerine akaryakıt, lastik zinciri ve bakım-onarım hizmeti verildiğini, tüm araçların kendileri tarafından çalıştırıldığını da ifade etti. Başkan Topkara, Şalpazarı’nda karla mücadelenin yürütülmesi konusundaki desteklerinden dolayı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu‘na, özverili çalışmalarından dolayı  Karayolları Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş‘a ve Yardımcısı  Turgay Çolak‘a, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Vakfıkebir Şantiye Şefi Tacettin Karaçengel‘e ve Çoruh Elektrik Şalpazarı İşletme Şefi Oğuzhan Karabayır‘a teşekkür etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir