Muzaffer Güdü Şahmelik Mahallesi’nde son yolculuğuna uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vakfıkebir İlçe Müftülüğü personeli İmam Hatip Mithat Güdü‘nün 76 yaşında vefat eden babası Muzaffer Güdü dün Beşikdüzü İlçesi’nin Şahmelik Mahallesi’nde son yolculuğuna uğurlandı.

İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede önceki gece saatlerinde hayata veda eden Beşikdüzü İlçesi Yeşilköy Mahallesi’nden Merhum Osman Oğlu Muzaffer Güdü‘nün cenazesi, Koronavirisle mücadele kapsamında alınan tedbirlere riayet edilerek dün saat 11.00’de Beşikdüzü Şahmelik Mahallesi Köprübaşı Camii yanında kılınan cenaze namazının ardından ikamet ettiği Şahmelik Mahallesi Kertil mevkiindeki aile kabristanlığına defnedildi.

Cenazeye, Vakfıkebir İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal, Beşikdüzü İlçe Müftüsü İbrahim Kadıoğlu, Vakfıkebir Müftülüğü Şefi Refik Altuntaş, bazı din görevlileri ve mahalle muhtarları ile eş-dost, komşu, akraba ve sevenleri katıldı.

Vakfıkebir İlçe Müftülüğü’ne bağlı Hasandüzü Yayla Camii İmam Hatibi Mithat Güdü‘nün babası olan Merhum Muzaffer Güdü, astım-bronşit ve solunum yetmezliği nedeniyle yaklaşık 5 yıldan beri hastanede ve evde tedavi görüyordu.

Merhum Muzaffer Güdü‘ye Allah’tan rahmet, başta İmam- Hatip Mithat Güdü hocamız olmak üzere, ailesine, eş-dost, akraba ve sevenlerine sabır ve bağ sağlığı diliyoruz.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir