• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Hüseyin Türkmen görevine başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üsküdar Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevinden Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan hemşehrimiz Hüseyin Türkmen görevine başladı. Hüseyin Türkmen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gelişinde personel tarafından çiçeklerle karşılandı.

Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Türkmen‘in makam odası görevindeki ilk gününde tebrik ziyaretine gelenlerle dolup taştı. Türkmen‘i annesi Zülfiye ve babası emekli öğretmen Baki Türkmen‘in yanı sıra, Şalpazarı MYO Yüksekokul Sekreteri Mustafa Türkmen ve ŞALFED eski Başkanı Semih Durmuş ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundular.

Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Türkmen İlçemizde göreve başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Türkmen‘in mesajı şöyle:

“07 Mart 2022 tarihi itibariyle Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevime başlamış bulunmaktayım. Bağrından her alanda başarılı, ünlü kişiler çıkarmış, baba ocağım olan doğa harikası Şalpazarı’mızda eğitim adına bu sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum. Şalpazarı eğitimine, geleceğimizin büyükleri olacak çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi bir gelecek hazırlamak adına bizleri bu göreve layık görenlere şükranlarımı arz ediyorum.

Göreve başlarken ekip arkadaşlarıma, okul ve kurum yöneticilerimize, personellerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve tüm Şalpazarlılara sağlık, başarı ve çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.

Bu güne kadar ilçemize ve ilçemizin kıymetli insanlarına, geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımıza ve gençlerimize hizmet eden kıymetli yönetici ve eğitim çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bundan sonra da İş ve gönül birliği içerisinde ilçemizi her alanda başarıya taşıma, eğitimin niteliğini artırma amacında olacağız. Paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları daha da geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini de ekleyebilmek gayesiyle çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum.

Eğitim öğretim kalitesini artırmak için Şalpazarı’nın kültürel, sosyal, tarih ve her türlü zenginliklerini kullanarak projeler geliştireceğiz. Ülkemizin muasır medeniyetler seviyesinde hak ettiği yerini alması için var gücümüzle çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle; Sayın Kaymakamımızın riyasetinde, Sayın Belediye Başkanımız, sivil toplum kuruluşlarımız, eğitim yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve diğer tüm paydaşlarımızla bir ekip ruhu içerisinde anlamlı ve güzel işlere imza atacağımıza inancım tamdır. Bu güzel ilçeye atanmış olmamın hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

ŞALPAZARI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜSEYİN TÜRKMEN KİMDİR ?

İlçemizin Dorukkiriş Mahallesi’nden Zülfiye – Baki Türkmen (Emekli Öğretmen) çiftinin oğlu olan Hüseyin Türkmen 1972 yılında Şalpazarı´nda doğdu. İlk ve ortaokulu köyünde, liseyi Gümüşhane Mareşal Çakmak Öğretmen Lisesi´nde bitirdi. KTÜ Fatih Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden 1993 yılında mezun oldu. Trabzon/Şalpazarı, Gümüşhane/Kürtün´de müdür yetkili öğretmenlik, öğretmenlik ve Beykoz´da öğretmenlik yaptı. 2003 yılından itibaren Üsküdar´da değişik okullarda müdür yardımcılığı, okul müdürlüğü görevlerini yürüttü. Kısa bir süre Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Fakülte Sekreteri olarak görev yaptı. Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlüğü görevini yürütmekte iken Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Türkmen, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Hüseyin Türkmen‘e Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde başarılar diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir