Topkara, Hilmi Türkmen’e yapılan sözlü saldırıyı kınadı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kinama

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, dün akşam Üsküdar Belediyesi Kirazlıtepe Yaşam Merkezi’nde, “Kentsel Dönüşüm Projesi” ile ilgili bilgilendirme toplantısında, bazı arsa sahiplerinin Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen’e yönelik sözlü saldırı ve fiili saldırı teşebbüsü nedeniyle bir kınama mesajı yayınladı.

Topkara mesajında; “Şalpazarı’nın medarı iftiharı Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen’e yönelik çirkin saydırıyı kınıyor ve saldırı teşebbüsünde bulunanları lanetliyorum. Şalpazarılı hemşehrileri olarak her zaman Hilmi Türkmen’in arkasındayız. Hilmi başkanımıza Şalpazarılılar adına geçmiş olsun diyoruz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 9 Mart 2016, 09:57

    Son zamanlarda Şalpazarı İlçemizin yetiştirdiği güzide Siyasetcilerinden biri olan Üsküdar Belediye Başkanımız Sayın Hilmi TÜRKMEN’e yapılan sözlü ve fiili saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyor, kendilerine geçmiş olsun diyorum. Sayın Başkan her zaman seninleyiz. Selamlar..

  2. 10 Mart 2016, 22:52

    Bu saldırıyı kınıyorum. Kıymetli Belediye Başkanımız Sn. Hilmi TÜRKMEN’e geçmiş olsun diyorum ve daima yanında olacağımızı da bildiriyorum.