Yusuf Kandil’in cansız bedeni Dorukkiriş – Kasımağzı arasındaki ırmakta bulundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dorukkiriş Mahallesi’nde geçen Cuma günü sabah saatlerinde kaybolan ve AFAD ve AKOM ekiplerinin tüm aramalarına rağmen bulunamayan 90 yaşındaki 5 çocuk babası Yusuf Kandil’in bugün öğle saatlerinde cansız bedeni bulundu.

Edinilen bilgilere göre İstanbul’dan Doğancı Mahallesi’nde vefat eden bir yakınının cenazesi için memleketine gelen ve alzheimer hastası olduğu belirtilen yaşlı adam, Dorukkiriş Mahallesi’nde kaldığı yakınının evinden 4 Ocak 2019 Cuma günü Sabah Saat 10.00 sıralarında cenazeye gidiyorum diyerek çıkmıştı.

Yusuf Kandil’in cenazeye gelmediğini gören yakınları Jandarmaya haber verir.  Arama kurtarma ekiplerinin tüm aramalarına rağmen bulunamayan Yusuf Kandil, devriye görevi yapan Şalpazarı İlçe Emniyet Amirliğinde görevli polislerin Ağasar Deresi’ne dikkatleri sayesinde ölü olarak bulundu.

Ağasar Deresi’nin diğer yakasındaki ırmakta Yusuf Kandil’in cansız bedenini gören oğlu ve yakınları sinir krizleri geçirdi. Olay yeri inceleme ekipleri cesedin yanına güçlükle ulaşabildi.

Yusuf Kandil’in Şalpazarı’nın Kasımağzı ve Dorukkiriş Mahalleleri’nin sınırından Ağasar Deresi’ne dökülen ırmaktaki cansız bedeni, otopsi işlemlerinin ardından yakınlarına teslim edildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir