• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

AK Parti Şıhkıranı’nda gövde gösterisi yaptı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Şubat Ayı İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Şıhkıranı Tesisleri’nde geniş katılımlı olarak yapıldı. Toplantıya; AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu ve eşi, AK parti Trabzon Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu ve Av. Salih Cora da katıldı.

Toplantıda divan başkanlığını üstlenen AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, herkesin Miraç Kandillerini kutlayarak başladığı konuşmasında iktidarları döneminde yapılan hizmetleri sıralayarak, “Kim ne derse desin. Vatandaş her şeyin farkında. Şu anda burada bulunan bu kalabalık her şeyi anlatıyor” dedi.

AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar ve Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Faruk Durmuş‘un konuşmalarından sonra kürsüye gelen İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, “Yuvarlak masa toplantılarıyla 6 benzemezi bir araya getiren güç, yabancı güçtür. Bu ittifak yıkım ittifakıdır” diye konuştu.

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora da, 2023 Seçimlerinin bir parti seçimi olmadığını, bağımsızlık seçimi olduğunu vurgulayarak, “Geçmişi hatırlayanlar bilir. Gazeteler hep asker şunu dedi, bunu dedi diye yazıyordu. Şimdi Genelkurmay Başkanının, Anayasa Mahkemesi Başkanının, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısının adını bilen var mı ? Bunların adlarını bilmememiz gerekiyor zaten.” şeklinde konuştu.

Toplantıda son konuşmayı yapan AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu ise, “Salih Cora‘nın Şalpazarı’nın Vekili olduğu doğrudur. Ben de Ağasar kızıyım. inşallah sizlerin destekleriyle AK Parti olarak destan yazmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir