Şalpazarı Belediyemizde AK Parti özleminin son bulmasını istiyoruz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, partisinin Temmuz Ayı İlçe Danışma Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, “2-3 dönemdir biz burada AK Parti olarak belediye başkan adayı gösterdik ama vatandaş ben bunları beğenmiyorum dedi. Biz burada kaybettik. AK Parti kaybetti” dedi ve ekledi:

“Sayın Cumhurbaşkanımız 14 Mayıs Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Seçimlerine giderken 1954 yılında Merhum Adnan Menderes‘in söylediği gibi Söz de karar da milletindir.  dedi. Bu yerel seçimlerde de söz de karar da milletindir. Artık Şalpazarı’nda son sözü milletimiz söyleyecektir”

Yaklaşık 15 yıldır Şalpazarı Belediyesi’nin AK Belediyeciliğe yeniden kavuşmasını istediklerini ifade eden Zeki Çabuk, “Şalpazarı’nda yüzde 75 gibi rekor oy aldık. Cumhur İttifakıyla birlikte Allah’ın izniyle yolumuza aynen devam edeceğiz. Seçmenlerimiz Şalpazarı Belediyesi’ni geri istiyor.” diye konuştu.

AK Parti Temmuz Ayı Danışma Meclisi toplantısına AK Parti Trabzon Milletvekili Vehbi Koç, AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Atilla Ataman da katılarak birer konuşma yaptılar.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir