Şalpazarı’nda Kariyer Eğitim Seminerleri düzenlendi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kariyer

Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği, mahallelerdeki okullarda dün gerçekleştirilen; “Suya Sabuna Dokunun” adlı diş sağlığı ve hijyen konulu bilgilendirme konferanslarından sonra bugün de İlçe merkezinde, Üniversite Platformu öğrencilerinin konuşmacı olarak katıldıkları; “Mesleğim Geleceğimdir” konulu kariyer eğitim seminerleri düzenledi.

kemal-turkmen

Üniversite Platformu Öğrencileri; Melike Keskin, Kader Öztürk, Mehmet Muhcu,  Ali Köse ve Bülbül Karagül ilk olarak Atatürk İlkokulu Salonunda Şalpazarı Anadolu Lisesi, Şalpazarı Anadolu İHL ve Şalpazarı Ortaokulu öğrencilerine öğrencilik yaşamlarını ve hayat tecrübelerini aktardılar.

salpazari cpl

Şalpazarı Eğitim Derneği Başkan Yardımcısı Kemal Türkmen ile birlikte Şalpazarı ÇPL Anadolu Lisesi Salonu’na geçen Üniversiteli Öğrenciler burada da ÇPL Öğrencileriyle buluştular. Şalpazarı Eğitim Derneği Görevlileri günün sonunda Kaymakam Cafer Sönmez’i makamında ziyaret ettiler.

turgay ikinci plaket

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 12 Şubat 2016, 10:34

    Kemal Hocam sizi tebrik ediyorum Rabbim size orda görevi nasip etti gençlerin önünü açacak çalışmalarınızda başarılar diliyorum