Tokullar Vakfıkebir’de 7. mağazasını açtı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tokullar Alışveriş Mağazaları Tic. Ltd. Şti., mağaza zincirine yeni bir halka daha ekledi. Tokullar İstikbal Mobilya Vakfıkebir mağazası sade bir törende hizmete açıldı. Açılışta dezenfektan, sosyal mesafe ve maske kuralları uygulandı.

Ertuğrul Yayla‘nın sunumuyla gerçekleştirilen açılışta Tokullar AVM Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Tokul ile Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Tokul, Berkan Tokul ve Nedim Şahin de hazır bulundu.

Mağazanın açılışı Vakfıkebir Müftüsü Recep Şahan‘ın yaptırdığı açılışın ardından kurdelenin kesilmesiyle gerçekleştirildi. AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Atilla Ataman, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız yaptıkları kısa konuşmaların ardından Tokullar Mobilya AVM Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte kurdeleyi kestiler.

2005 yılında Beşikdüzü’nde faaliyete başlayan Tokullar AVM, Vakfıkebir’deki İstikbal Mobilya Mağazasıyla 7. mağazasını açmış oldu. 5 katlı bir binada açılan Tokullar Vakfıkebir İstikbal Mobilya Mağazası, 1.300 metrekare kullanım alanına sahip.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir